Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy tysiące metrów kwadratowych dachów.
Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych prac. Oferujemy także fachowe doradztwo.

Gonty papowe

GAF

Gonty papowe Timberline HD

Dostępne kolory

Opis produktu

Dzięki opatentowanej technologii kolorów "High Definition" otrzymujemy produkt o wyjątkowo trwałej, intensywnej kolorystyce z dodatkowym efektem przestrzenności gontu. Doskonała jakość w dobrej cenie.

Gont Timberline HD doskonale imituje naturalny łupek.

Bezpieczeństwo

Specjalna technologia oraz najwyższej klasy surowce użyte do produkcji Timberline HD powodują, że gont ten jest niepalny oraz ma podwyższoną odporność na wiatr. Nie ulega zerwaniu z połaci dachu nawet przy wietrze wiejącym z prędkością 210 km/h. Wyjątkowe cechy wytrzymałości materiału potwierdzają również badania przeprowadzone w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie i wydana Aprobata Techniczna AT-15-7777/2008.

Łatwy montaż

Dekarze cenią Timberline HD, ponieważ jest lekki i bardzo łatwy w montażu. Daje gwarancję powtarzalności wymiaru, pewność że do raz wykonanego pokrycia nie trzeba będzie wracać, oraz zabezpiecza dach na wiele lat.

Ochrona

Gont Timberline HD posiada zabezpieczenie przed porastaniem większości grzybów (wg amerykańskiej normy ASTM D3161 Typ 1, klasa F).

Zadowolenie Klientów

Klienci decydując się na zakup Timberline HD nadają niepowtarzalny styl i charakter swojego domu jednocześnie zapewniając sobie komfort i bezpieczeństwo.

Nasi dostawcy

Blachstal Borga Creaton Ecoterm Euronit Europanels Fakro FCB Florian GAF Gamrat Icopal Jarocin Jopek Okpol Pruszyński Roben Werner