Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy tysiące metrów kwadratowych dachów.
Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych prac. Oferujemy także fachowe doradztwo.

Podsufitka

Galeco Boryszew Gamrat Gamart

Podsufitka Galeco DECOR

Dostępne kolory

Opis produktu

Dekoracyjna podsufitka typu siding przeznaczona jest do zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku. Jej zastosowanie pozwala w szybki i prosty sposób poprawić estetykę budynku. Lekka waga umożliwia montaż nawet na delikatnych konstrukcjach. Odporność na warunki atmosferyczne i brak potrzeby konserwacji gwarantuje uśmiech na lata.

Podsufitka Boryszew

Dostępne modele

- podsufitka PVC
- podsufitka PVC pełna
- podsufitka pełna
- podsufitka perforowana

Opis produktu

Podsufitka Boryszew to szybkie i estetyczne wykończenie okapu dachu. Doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym, wielokondygnacyjnych blokach mieszkalnych oraz obiektach handlowych i przemysłowych.

Zalety produktu

- Wyjątkowa trwałość barwy podsufitki jednokolorowej - 50 lat!
- Najdłuższa gwarancja na rynku na podsufitkę laminowaną - 10 lat!
- Zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.
- Nie wymaga impregnacji, malowania i innych zabiegów konserwacyjnych.
- Ma ogromną wytrzymałość na przebijanie (grad, uderzenia).
- Jest elastyczna, niepalna.
- Szeroka gama kolorów - 14 kolorów.
- Nie kurzy się i nie pęka.

Podsufitka typu siding

Dostępne kolory

Opis produktu

Podsufitka z PVC typu siding przeznaczona jest do zabudowy spodniej części okapu dachu na zewnątrz budynku. Rozwiązanie to daje możliwość szybkiej i trwałej poprawy estetyki obiektu, zapewnia odpowiednią wentylację dachu.

Podsufitka komorowa

Dostępne kolory

Opis produktu

Podsufitka komorowa Gamrat przeznaczona jest do zabudowy sufitów wewnątrz pomieszczeń oraz okapów dachów. Dwustronna możliwość montażu paneli (do wyboru: dwie wąskie lub jedna szeroka listewka). Sztywny 16-o komorowy panel. Łatwy montaż z zastosowaniem klamerek mocowanych na zszywkę lub gwóźdź. Podsufitka jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci, grzybów, pleśni i szkodników oraz ma mały ciężar pozwalający na montaż do lekkich konstrukcji.

Podsufitka Gamart typu PVC

Opis produktu

Podsufitki PVC typu SIDING są bardzo lekkim, wygodnym i nowoczesnym materiałem stosowanym do wykańczania wypustów dachów i okapów. Są odporne na wilgoć, pleśnie i grzyby. Występują w tradycyjnych kolorach: biały, kość słoniowa, szary, szaroniebieski, ceglastoczerwony, brązowy, ciemnobrązowy i grafitowy oraz w kolorach drewnopodobnych: złoty dąb, ciemny dąb i mahoń. Dzięki małej wadze może być stosowana na delikatnych konstrukcjach, co ułatwia i skraca prace budowlane. Wykonane podbicie nie wymaga konserwacji i zapewnia odpowiednią wentylację dachu.

Nasi dostawcy

Blachstal Borga Creaton Ecoterm Euronit Europanels Fakro FCB Florian GAF Gamrat Icopal Jarocin Jopek Okpol Pruszyński Roben Werner